شرکت گل آذین چه محصولاتی را تولید می کند؟

گل آذین روزبه‌روز در حال بزرگ‌تر کردن مجموعه تولیدی خود است؛ با این حال هم‌اکنون تنوع بسیار زیادی از گل دان های پلاستیکی در گل آذین تولید می شود که به بررسی بیشتر آن‌ها می‌پردازیم.

گلدان دیواری

گلدان های دیواری به راحتی روی هر نوع دیوار یا صفحه عمودی نصب شده و فضای مناسبی را برای کاشت انواع گل ها و گیاهان در اختیار شما قرار می دهند. هم اکنون این گلدان در شرکت گل آذین با بیش از 15 تنوع رنگ و چندین سایز تولید می شود که در نوع خود بی نظیر است. این گلدان از پلیمر بسیار با کیفیتی تولید می شود تا براحتی در فضای باز و زیر نور آفتاب قابل استفاده باشد. گلدان های دیواری براحتی قابل آبیاری بوده و زیرگلدانی مناسبی نیز در زیر آن ها تعبیه شده است.

گلدان خودآبیار

گلدان خودآبیار یک محصول بسیار خاص از تولیدات شرکت گل آذین بوده که رشد و نگهداری گیاهان شما را متحول می کند. این گلدان با سیستم خاصی که دارد، به صورت دائمی آب مورد نیاز گیاه شما را تامین می کند و در نتیجه، رشد و شادابی گیاه شما را به ارمغان می آورد

گلدان آویز

گلدان آویز از محصولات شرکت گل آذین بوده که به دو صورت آویز و غیر آویز قابل استفاده است. این گلدان به همراه یک دسته مخصوص و بسیار با کیفیت تولید شده که قابلیت آویزان شدن گلدان در هر مکانی را فراهم کرده و در اثر وزن گلدان، هیچ مشکلی برای دسته آویز ایجاد نمی شود.

گلدان نرده ای

گلدان نرده ای مخصولی خاص و زیبا از تولیدات شرکت گل آذین بوده که برای قرار گیری روی نرده های فلزی تولید شده است. فضای بسیار مناسبی برای کاشت گل و گیاه داشته و رنگ بنی بسیار متنوعی دارد.

انواع گلدان های گرد، مربعی و مستطیلی

یکی از متنوع‌ترین تولیدات شرکت گل آذین، گلدان هایی با شکل های هندسی گرد، مربع و مستطیل می باشند. هر کدام از این دسته ها، شامل چندین سایز و بیش از پانزده تنوع رنگ هستند. سایز این رده از کوچکترین سایز گلدان که برای کاشت کاکتوس های مینیاتوری بوده شروع شده و تا سایز های بسیار بزرگ که مناسب کاشت انواع درختچه های زینتی می باشند، سایزبندی شده اند.

گلدان های براق و مات

با توجه سلیقه های مختلف و همچنین نیاز طراحان به انواع سطح براق و مات، شرکت گل آذین گلدان های متنوعی با سطح مات و براق تولید کرده است که با توجه به فضای اطراف و دکور متفاوت محیط، دست مصرف کننده نهایی را برای انتخاب باز گذاشته است.