گلدان های دیواری گل آذین

گلدان دیواری

گلدان دیواری گل آذین مدل اقاقیا

گلدان های گرد گل آذین

گلدان های گرد

گلدان های گرد گل آذین

گلدان های آویز گل آذین

گلدان آویز

گلدان آویز گل آذین مدل مارانتا

گلدان های نرده ای گل آذین

گلدان نرده ای

گلدان نرده ای گل آذین

گلدان های مربعی گل آذین

گلدان مربع

گلدان های مستطیلی گل آذین

گلدان مستطیلی

گلدان های مستطیلی شکل گل آذین

گل آذین در محیط شما

دوست دار محیط زیست

تولید کننده محصولات سازگار با محیط زیست

برخلاف تصور عموم، تولید محصولات بر پایه پلاستیک (مانند گلدان های پلیمری) یک فناوری دوستدار محیط زیست است. پلاستیک پلیمر ماده ای است که می توان از آن دوباره استفاده کرد.

پلمیر بازیافتی، می تواند در آینده برای تولید محصولات قوی و با دوام استفاده شود.

و در نتیجه این موارد به مدت طولانی قابل استفاده خواهند بود.

گلدان گل آذین

ما تنها تولید کننده گلدان پلاستیکی با بیش از پانزده تنوع رنگ و اولین تولید کننده گلدان خود آبیار (self watering) در خاورمیانه هستیم. انواع گلدان تزئینی، آپارتمانی، سالنی، باغی، کشاورزی، خودآبیار، فضای باز، دیواری و… را می توانید از بین تنوع بالای محصولات ما انتخاب کنید.

شهر و آپارتمان نشینی باعث کاهش فضای سبز در بین ما شده است. ما با تولید گلدان های با کیفیت سعی داریم حرکت کوچکی در جهت ایجاد فضای سبز بیشتر داشته باشیم و محیط زیست را رونق بخشیم. گلدان های ما سازگاری کامل با محیط زیست دارند و همگی قابل بازیافت هستند. با گلدان های گل آذین، زندگی خود را غرق در فضای سبز کنید. به شما اطمینان می دهیم این سرسبزی، نیاز شما را به حس طبیعت و آرامش تامین می کند.

گلدان های گل آذین برای هرجایی که جای یک خالی است، مناسب هستند. فرقی نمی کند که این جای کوچک، لبه پنجره، روی دیوار حیاط یا گوشه حیاط شما باشد. تنوع مدل و سایز در گلدان های گل آذین دست شما را برای انتخاب گلدان مناسب باز گذاشته است.

تمام گلدان های ما تست کنترل کیفی دارند و کیفیت رنگ و ساخت آن ها را تضمین می کنیم. با خیال راحت گلدانی که دوست دارید را انتخاب نمایید و سرسبزی و شادابی گیاهان را در اطراف خود حس کنید.

ما با تولید انواع گلدان های زینتی، در سایزها، طرح ها و رنگ های متنوع سعی می کنیم تا شما “به طبیعت فضا دهید”